Ece Erken’den Serdar Ortaç ile Chole Loughnan hakkında olay iddia

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Miami’de arkadaşı Merve Şentürk’le motosiklet kazası geçiren eşi Chloe Ortaç ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunup şunları aktarmıştı: “Chloe’nin durumu iyi ama yüzünde iz olmasa daha iyi olurdu. 15 küsur çatlak var. 3 tane de parmağı kırılmıştı. Parmakları iyileşti. Bugün de yürümeye başladı. Şu anda annesi, menajeri ve üç beş kişi başında duruyor.”

Ortaç ardından Chloe’nin annesinin Merve Şentürk’e dava açacağı yönündeki iddialar karşısında, “Annesinin öyle bir şey yapacağını zannetmiyorum. Henüz kendisiyle konuşmadım.” yanıtını verdi. Ünlü şarkıcı neden eşinin yanına gidemediğini ise “Bu geceyi iptal edip gidemezdim. İçeride kaç bin kişi var.” sözleriyle açıkladı.

SERDAR ORTAÇ İLE CHLOE LOUGHNAN AYRILACAK MI? Serdar Ortaç’ın bu açıklamalarının ardından Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programında çiftin evliliğinin bitebileceği yönünde iddialar gündeme geldi.

CE ERKEN : AŞIRI ALKOL ALIYOR : Söylemezsem Olmaz sunucusu Ece Erken, Chloe Loughnan’ın özellike Miami’de çok fazla alkol kullandığını dile getirirken Bircan Bali’nin yorumları ise “Ünlü çift ayrılıyor mu?” sorusunu akıllara getirdi. Bali şunları söyledi;

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>